İçeriğinde bulunan aloe vera cildinizi yoğun olarak nemlendirerek cildinizin elastikiyetini arttırır, hücre yenileyici özelliği sayesinde kırışık oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Aloe vera , harika bir nemlendirici olmanın yanı sıra, ciltte meydana gelen tahrişleri yatıştırmayı destekler.

Hyaluronik asit kendi ağırlığının 1000 katı kadar su tutma kapasitesine sahiptir, yüksek oranda su tutma kapasitesi nedeniyle aydınlık cilt görünümüne kavuşmanıza yardımcı olur. Neme doyan ışıltılı cilt, sağlıklı görünüm ile parlar, ince kırışıklıkların görünümünün azalmasına destekler.

İçeriğinde bulunan papatya cildinize kadifemsi bir yumuşaklık verir. Kızarıklığa neden olan faktörleri gidermeye yardımcı olarak cildinizi yatıştırmaya yardımcı olur.

Zeytinyağı ile cildinizi derinlemesine nemlendirir, ipeksi bir yumuşaklık sağlamaya yardımcı olur.

Salyangoz ekstratında bulunan protein ve vitaminler cildinizi zenginleştirir ve yumuşatır. Yapısındaki naturel kolajen ve elastin bağ dokusunu destekler, daha sıkı ve genç bir cildin ana bileşenleridir. Salyangoz ekstratında bulunan naturel glikolik asit cildinizi ölü hücrelerden arındırarak ince kırışıklıkların ve mimik çizgilerinin azalmasına yardımcı olur. Naturel alantoin cildin yenilenmesini sağlar, yara izlerinin ve lekelerin görünümünü azaltmaya yardımcı olur.

Henüz video yüklenmemiştir.