NEDEN Prime Purity

Prime Purity, 2013 yılından bu yana otel, restoran gibi endüstriyel ile gıda, yem üreticileri gibi gıda hijyeni sektörüne deterjan ve dezenfektan tedarik eden oluşuma 2020 yılının salgın koşullarının tüketici alışkanlıklarını değiştirdiği e- ticaretin ve çok katmanlı pazarlama yönteminin büyüdüğü bu yeni ortamda, yeni bir bakış, yeni bir anlayış olarak dahil oldu.

NEDEN PeP

Artık profesyonellerin memnuniyetle yararlandığı ürünlerden evde, ofiste ve aracınızda kullanabileceksiniz.

Prime Purity ailesi bizler için yararlanılan ürünün kullanana ve kullanılan alana zarar vermemesi çok önemlidir. Tüm PeP ürünlerini önerilen yer, yöntem ve dozajlarda uygulayarak güvenle kullanabilirsiniz.

Elbette atalarımızdan kalan miras değil de çocuklarımızdan alınan emanet anlayışı ile doğanın korunmasına da çok önem veriyoruz. Bu yüzden ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemine göre üretim yapıyoruz. Bunun yanında her kesimin hassasiyetlerini de dikkate alarak gerek üretim gerekse hammadde seçiminde helal şartlarını önceledik. Her iki alanda da sertifikalarımız mevcuttur.

NEDEN ÇOK KATMANLI SATIŞ SİSTEMİ

2020 Yılı dünyada alışkanlıkların değiştiği bir yıl, bir milat oldu. Evinden çıkamayan tüketici daha önce sınırlı alanda talep ettiği e-ticaret hizmetinden iğneden ipliğe her üründe yaralanır oldu. Her yaştan ve her kesimden insan mobil uygulamalar veya WEB sayfaları üzerinden ürün/hizmet siparişi verdi, her şey kapısına kadar geldi.

Bunun da etkisiyle kaliteli PeP ürünlerinin piyasaya arzında klasik yöntemler yerine tüm dünyada uzun zamandan beri devam eden, 120 Milyon insanın ek ya da ana gelir olarak faaliyet gösterdiği bu çok katmanlı satış sisteminin müşterilerimize ulaşma yolu olarak belirlenmesine sebep oldu. Neden bu kadar etkili, kullanana ve kullanılan alana zarar vermeyen böyle bir ürüne uygun fiyata kapınıza kadar gelerek sahip olmayasınız? Neden memnun olduğunuz böyle bir ürünü dostlarınıza tavsiye ederek kazanç elde etmeyesiniz?

PeP ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak ya da kazanç planını öğrenmek için bize birçok kanaldan ulaşabilirsiniz. Siz de bu yeni anlayışa dahil olun…

Prime Purity Ailesi